Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua. Detin o balta de pescuit in concesionare de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua. Detin o balta de pescuit in concesionare de la primaria ...

Buna ziua.
Detin o balta de pescuit in concesionare de la primaria locala, pe 49 ani, de 9 ha, alimentata cu apa de la Dumnezeu.Anul trecut datorita secetei mi-a murit si au disparut doua specii de peste, peste 2000 kg .Anul acesta a scazut si a ramas fara apa mai mult de jumatate, e pamantul gol.Redeventa si penalitatiile cresc,.ce ma invatati, Referitor la forta majora si cazul fortuit?
Salutare. Ce acte sunt necesare pentru concesionarea unei balti.