Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Pentru un teren moștenit: 1. cum se efectueaza ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Pentru un teren moștenit: 1. cum se efectueaza documentația ...

Pentru un teren moștenit:
1. cum se efectueaza documentația cadastrala ?
2. ce acte sunt necesare ?
3 cum se înscrie în cartea funciara ?
4 poate cineva efectua aceasta activități, contra plata ?
Căutați un expert cadastral și acesta se poate ocupa de toate operațiunile.