Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia privata care cotizez pot să îmi retrag banii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia privata care cotizez pot să îmi retrag banii sa nu mai ...

Pensia privata care cotizez pot să îmi retrag banii sa nu mai cotizez este o procedura a legii să fac o cerere.
Puteti face cerere sa nu vi se mai vireze bani pentru pensia privata,dar nu-i puteti retrage.Ii primiti doar cand va veti pensiona la limita de varsta.