avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Termen depunere plângere barou Plângerea la barou ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Termen depunere plângere barou Plângerea la barou împotriva ...

Termen depunere plângere barou
Plângerea la barou împotriva unui avocat trebuie făcută intr-un anumit termen de la rezilierea contractului? Care ar fi șansele sa-mi recuperez o parte din onorariul încasat necuvenit?

Alte discuții în legătură

Probleme cu avocat am angajat un avocat pentru a ma reprezenta ... jacquelline jacquelline Probleme cu avocat Am angajat un avocat pentru a ma reprezenta intr-un proces civil. Mi-a cerut plata onorariului încă de la început (2500 lei) pentru a ma ... (vezi toată discuția)
Plangere impotriva unui avocat elga elga va rog sa-mi spuneti care este procedeul de a recupera onorariul platit unui avocat care dupa 7 luni nu a intreprins nici un demers din cele inscrise in ... (vezi toată discuția)
Recuperare onorariu avocat andre1231 andre1231 Buna ziua , Ce sanse am sa recuperez 1300 ron jumatate din onorariul platit unui avocat sa imi castige un proces , ( mai exact sa faca acte pe un teren care ... (vezi toată discuția)