Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Inregistrare audio depusa în instanta Am depus în ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Inregistrare audio depusa în instanta Am depus în instanta ...

Inregistrare audio depusa în instanta
Am depus în instanta niște Înregistrări audio. Este suficient ca au fost depuse sub aceasta forma sau trebuiau depuse și sub forma scrisa
Ce anume vreți sa dovediți,în ce proces ,civil sau penal,ați solicitat proba iar instanta v a încuviințat administrarea acesteia etcetc.?După cum vedeți sunt mult mai multe aspecte la care dvs nu faceți referire..
Proces civil și s-a solicitat admiterea probelor audio