Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Excepție lipsă capacitate de folosință parat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Excepție lipsă capacitate de folosință parat Intr-un proces ...

Excepție lipsă capacitate de folosință parat
Intr-un proces cu o instituție publica instanta a dat la ultimul termen ca soluție ca părțile sa precizeze un punct de vedere cu privire la excepția lipsei capacitatii de folosință a paratei. Eu, ca și reclamant am vreo obligație de a formula vreun punct de vedere și dacă da, la ce se refera? Îmi puteți da și o baza legala?
apelati la un avocat din orasul dvs. nu puteti avea succes intr-un proces cu franturi de informatii de pe internet