Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am facut o plangere impotriva soluţiei de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Am facut o plangere impotriva soluţiei de neurmărire/netrimitere ...

Am facut o plangere impotriva soluţiiei de neurmărire/netrimitere in judecată (art.340 NCPP) la tribunalul Neamt si s-a respins definitiv cica. Se mai poate face ceva aici in tara? Daca nu. Ce urmeaza Cedo? Dar la Haga pot sa trimit? Prima data s-a judcat la judecatoria Roman
[ link extern ]
utilizator16eu, utilizator
Tribunalul de la Haga judeca persoane care au comis genocide , crime de razboi , crime impotriva umanitatii ... Nu e o supra-instanta , peste justitia statelor ...