avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara, am o fiica de 17 ani, tatăl ei a decedat ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara, am o fiica de 17 ani, tatăl ei a decedat acum 6 ani, eu ...

Buna seara,am o fica de 17 ani ,tatăl ei a decedat acu 6 ani,eu m-am recasatorit,dece nu i se acordă bursa de orfan de un parinte
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 11:46, 7 Octombrie 2023
Buna ziua.
Despre cine se incadreaza pentru bursa de orfani gasiti aici detalii
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bursa socială elevi claudiaalex claudiaalex Buna ziua, legat de bursă socială familie monoparentala de exemplu tatăl și copilul stabilit domiciliul la tatăl copilului cu sentința judecătorească ... (vezi toată discuția)
Bunaseara!fiică-mea este studenta la ase marketing, a întrat ... Cristina 75 Cristina 75 Bunaseara!Fiică-mea este studenta la ASE MARKETING, a întrat la taxă și este orfana de tată. Mai am 2 copii minori,și aș dori să știu dacă studenta ... (vezi toată discuția)
Schimbarea numelui de familie pentru minor AndreeaGroza AndreeaGroza Buna ziua, Am un baietel de 6 ani, orfan de tata si care beneficiaza de pensie de urmas. In urma cu doi ani m-am recasatorit si as dori sa stiu daca pe cale ... (vezi toată discuția)