Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara, am o fiica de 17 ani, tatăl ei a decedat ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara, am o fiica de 17 ani, tatăl ei a decedat acum 6 ani, eu ...

Buna seara,am o fica de 17 ani ,tatăl ei a decedat acu 6 ani,eu m-am recasatorit,dece nu i se acordă bursa de orfan de un parinte
Buna ziua.
Despre cine se incadreaza pentru bursa de orfani gasiti aici detalii
[ link extern ] /