Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Statul oferă pensionarilor cu pensie mai mică de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Statul oferă pensionarilor cu pensie mai mică de 3000 de lei ...

Statul oferă pensionarilor cu pensie mai mică de 3000 de lei o anumită sumă de bani. Vă rog să-mi spuneți dacă și persoanele care primesc indemnizație de handicap primesc acei bani.
Mulțumesc
Nu.