Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Sunt PFA; voi emite facturi electronice catre firme?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Sunt PFA; voi emite facturi electronice catre firme?

Daca sunt PFA si emit facturi catre firme pt serviciile prestate de mine trebuie sa trec la cele electronice ?
george-neagu, moderator
Da.