Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Buna seara! De unde pot obtine Plan de delimitare si ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Buna seara! De unde pot obtine Plan de delimitare si amplasament ...

De unde pot obtine Plan de delimitare si amplasament a imobilului ?

Mi s-a cerut de la AFI Bucuresti si eu am prezentat Plan de Amplasament si Delimitare a Corpului de Proprietate din Noiembrie 2003 pentru un imobil inscris in Cartea Funciara in 2004 dar mi s-a spus ca nu e bun.

Va multumesc .
cata1569, utilizator
Puteti comanda o copie din arhiva OCPI.
Gasiti informatii aici utile: [ link extern ]