Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Datorii în Belgia
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Datorii în Belgia

Buna ziua am NEVOIE URGENT de ajutor … in anul 2019 am avut o firma pe numele meu in Belgia iar in anul 2022 am închis firma si aveam datoriilor la finanțe impozitul pe Venit . Dacă datoria este in jur de 30.000 ce șanse am sa mai intru in Belgia pentru a ma angaja ? Cum procedez sa pot plăti in rate ? Mai pe scurt ce pot face pentru a ma angaja in Belgia si sa pot plăti si datoria in rate ? Mulțumesc anticipat va rog un răspuns … Sa spun mai clar firma a intrat in faliment
george-neagu, moderator