Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Izolare exterioara apartament in bloc izolat partial
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Izolare exterioara apartament in bloc izolat partial

Buna ziua, sunt proprietara unui apartament intr-un bloc P+4. In irma cu 10-15 ani blocul a fost izolat exterior pe principiul 'cine are bani isi face'. Din totalul apartamentelor doar 2 nu si-au permis financiar, vechiul proprietar si un vecin. As vrea sa imi izolez apartamentul, oare poate cineva sa imi spuna ce avize/aprobari am nevoie si de la cine? Multumesc
time_out, utilizator
Buna ziua!
La primarie va rezolvati problema.
Bună ziua

Primăria nu dă avize individuale

Alexandrarares a scris:

Buna ziua!
La primarie va rezolvati problema.