Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cum aleg avocat pentru contestație cu Afm? Este vorba ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cum aleg avocat pentru contestație cu Afm? Este vorba de casa ...

Cum aleg avocat pentru contestație cu Afm?
Este vorba de casa verde,dosar respins pe documente încărcat eronat

Va rog daca se poate cei care au participat în astfel de dosare sau similare . de făcut proces se face ușor important e să fie și valid
Dvs sunteti singurul care-l alege..nu va putem spune noi cum sa-l alegeti , intrucat cea care decide e instanta de judecata.
E un proces care presupune o specializare în spatele de acel gen,simplu poate sa para și când repara mecanicul auto un motor sau când un stomatolog operează dar e doar o.parere.