Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am început ...

Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am început in Octombrie și recent am aflat ca sunt însărcinată. Voi beneficia de prenatal?
Postliceala este la zi?
Da, este la zi.
De , concediu prenatal si postnatal nu puteti beneficia..in schimb, de indemnziatia CCC se poate beneficia.
Cât este ccc?
Am uitat sa specific am 28 de ani și postliceala este privată.