Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am început ...

Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am început in Octombrie și recent am aflat ca sunt însărcinată. Voi beneficia de prenatal?
Ce acte trebuie pt ccc?