avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1989 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am început ...

Bună ziua! Sunt în anul I la postliceala privată am început in Octombrie și recent am aflat ca sunt însărcinată. Voi beneficia de prenatal?
Cel mai recent răspuns: Vasilica94 , utilizator 07:25, 9 Noiembrie 2023
Ce acte trebuie pt ccc?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie crestere copil ralu1234 ralu1234 Buna seara! Sunt insarcinata si as dori sa stiu daca ma pot incadra pentru indemnizatie crestere copil in urmatoarea situatie: Nu mai lucrez, dar am fost ... (vezi toată discuția)
Concediu prenatal înainte de naștere Maria1717 Maria1717 Bună seara, am 20 de ani si sunt însărcinată în aproape 5 luni. Liceul l-am terminat in vara anului 2019 si de atunci m-am înscris la postliceal, unde nu ... (vezi toată discuția)
Pot lua pre/postnatal si ccc? AndreeaGeorgiana2019 AndreeaGeorgiana2019 Buna ziua! Am fost in CCC pana la 2 ani pana in iunie 2020 (copilul a implinit 2 ani in iulie 2020). Am aflat ca sunt din nou insarcinata si din iunie 2020 ... (vezi toată discuția)