Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua Va rog frumos puteți să-mi trimiteți și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua Va rog frumos puteți să-mi trimiteți și mie o ...

Bună ziua
Va rog frumos puteți să-mi trimiteți și mie o cerere tip pentru eliberare carnet munca, se afla la casa pensii ilfov a rămas de când am rămas la pensie
Catre,
Casa Judeteana de Pensii Ilfov

Subsemnatul(a)………………………………………………posesor al B.I. seria… , nr……………, cod numeric personal……………………………..eliberat de catre…………………………………., domiciliat (a) in …………………….,str ……………………., nr……, bl……., ap…….., judetul……………….pensioanare in baza DEciziei de pensionare nr. .../ .............., va rog sa-mi aprobati eliberarea carnetului de munca seria……., nr. ……….. , care se afla la dosarul de pensie.

Va multumesc anticipat.

Data si Semnatura.
Mulțumesc frumos