avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 262 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua Va rog frumos puteți să-mi trimiteți și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua Va rog frumos puteți să-mi trimiteți și mie o ...

Bună ziua
Va rog frumos puteți să-mi trimiteți și mie o cerere tip pentru eliberare carnet munca, se afla la casa pensii ilfov a rămas de când am rămas la pensie
Cel mai recent răspuns: Cobratata , utilizator 10:13, 29 Octombrie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Catre,
Casa Judeteana de Pensii Ilfov


Subsemnatul(a)………………………………………………posesor al B.I. seria… , nr……………, cod numeric personal……………………………..eliberat de catre…………………………………., domiciliat (a) in …………………….,str ……………………., nr……, bl……., ap…….., judetul……………….pensioanare in baza DEciziei de pensionare nr. .../ .............., va rog sa-mi aprobati eliberarea carnetului de munca seria……., nr. ……….. , care se afla la dosarul de pensie.

Va multumesc anticipat.


Data si Semnatura.
Mulțumesc frumos

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere eliberare carte de munca radu-adrian radu-adrian imi puteti trimite va rog o cerere tip pt eliberarea cartii de munca? (vezi toată discuția)
Bună seara. vă rog să-mi spuneți cum trebuie să procedez ... Paula Mirică Paula Mirică Bună seara. Vă rog să-mi spuneți cum trebuie să procedez pt. a-mi recupera cartea de muncă. Am lucrat casier la casa de schimb valutar Nouvelles ... (vezi toată discuția)
Demisie administrator bvr bvr Buna seara! Imi puteti spune, va rog, cum sa redactez demisia unui administrator care a fost numit de catre asociatul unic. Va multumesc. (vezi toată discuția)