Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... E-mail la judecatorie ecris
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

E-mail la judecatorie ecris

Buna ziua,
v-as ruga sa-mi spuneti daca pentru a scrie la judecatorie exista o singura adresa de mail pentru toata lumea sau e pe judete. De ex ecris.273@just.ro este doar pentru un anumit judet sau e universal valabil
Multumesc
Nu știu unde ați găsit dvs adresa respectiva dar nu pare a aparține unuei registraturi. .Cel mai simplu va uitați pe pagina de contact a judecătoriei de pe portal just ,eventual puteți sa sunați la Biroul Relații Publice din cadrul instantei respective pt a afla adresa exacta,fiecare instanta are o adresa sau mai multe pt transmis acte..