Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua! In cazul convocarii executarii silite a ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua! In cazul convocarii executarii silite a imobilului ...

Buna ziua! In cazul convocarii executarii silite a imobilului se mai poate da altceva la schimb pentru contravaloarea creditului? Masina sau vreun teren?
Orice bum mobil până la îndestularea creditorului. Dar dacă s-a demarat procedura de executare imobiliară, n-o mai puteți opri, acum e prea târziu sa oferiți alte bunuri mobile.