Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CAEN magazin online bere
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CAEN magazin online bere

Buna ziua,

Pentru deschiderea unui magazin online vanzare bere sunt suficiente codurile CAEN de mai jos?

4725 – Comert cu amanuntul al bauturilor, in magazine specializate.
4634 – Comert cu ridicata al bauturilor.
4791 – Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.

Multumesc.
sunt suficiente codurile CAEN mentionate