Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... zile libere OUG 147/2020 vechime
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

zile libere OUG 147/2020 vechime

Buna ziua,
Zilele libere acordate în baza OUG 147/2020 sunt considerate vechime î munca si in specialitate?
Multumesc!
Zilele libere acordate în baza OUG 147/2020 sunt considerate vechime în munca .