avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 467 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... zile libere OUG 147/2020 vechime
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

zile libere OUG 147/2020 vechime

Buna ziua,
Zilele libere acordate în baza OUG 147/2020 sunt considerate vechime î munca si in specialitate?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:17, 2 Noiembrie 2023
Zilele libere acordate în baza OUG 147/2020 sunt considerate vechime în munca .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, in cazul in care copilul merge la scoala pana la ora ... Kostasc Kostasc Buna ziua, In cazul in care copilul merge la scoala pana la ora 12, dar nu este aprobat de catre DSP programul Scoala dupa scoala(after) se poate acorda in ... (vezi toată discuția)
Zile libere parinti covid Katyka Katyka Este din nou cu acordul angajatorului acordarea zilelor libere pt.parinti, in comert ?In primavara am cerut zile libere si am fost refuzata,pe motiv ca in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. avand in vedere oug 147/2020 , am rugamintea de a ... mela2008 mela2008 Buna ziua. Avand in vedere OUG 147/2020 , am rugamintea de a ma lamuri cum se aplica aceasta, respectiv in situatia in care in scoala/ clasa in care invata ... (vezi toată discuția)