Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.Intabulare, drept de PROPRIETATE, dobandit ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.Intabulare, drept de PROPRIETATE, dobandit prin Conventie, ...

Buna ziua.Intabulare, drept de PROPRIETATE, dobandit prin Conventie, cota
actuala 1/1 poate fi atacat in instanta?
Ce conventie mai exact? Cum se numeste actul?
Act notarial. Este trecut si in Extras de Carte Funciara.
niculescut, utilizator
Act notarial de care? Sunt n feluri de acte notariale si numai unele pot fi "atacate".
E vanzare/donatie/intretinere/renta viagera/dare in plata/act de partaj voluntar etc etc?
Act Notarial nr. 84, din 12/01/2016 emis de NP Dan Cristina Mihaela;
B2 Intabulare, drept de PROPRIETATE, dobandit prin Conventie, cota
actuala 1/1
A1
Eu am doar un extras de Carte Funciara.
niculescut, utilizator
ce conventie, domu, cu cine ati incheiat o conventie? ce ati convenit ? Ati facut partaj sau ce ati facut?