Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vecinul de sub noi de ani de zile , pe langa alte ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vecinul de sub noi de ani de zile , pe langa alte multe rele, ...

Vecinul de sub noi de ani de zile , pe langa alte multe rele, da in fiecare zi , in zona primei camere, mai ales in jur de ora 3:30am cu tot felul de chimicale, cred ca insecticide si detartrante dupa miros in cantitati mari. Stam cu geamul deschis iarna-vara, avem trei filtre hepa in apartament pornite. Unde si cum putem sa-l reclamam sa se opreasca odata? Anul acesta nu au venit mirosuri chimice puternice de la el doar cand a fost plecat de Pasti si intr-un weekend. Am anuntat de cateva ori asociatia de proprietari fara nici un rezultat.
Chemati Sanepidul. Mai ales cand pute. Cine stie ce face in casa.