Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Am si eu nevoie de o confirmare sau ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Am si eu nevoie de o confirmare sau infirmare asupra ...

Buna ziua,

Am si eu nevoie de o confirmare sau infirmare asupra urmatorului aspect;

- documentele care se depun la ITM in spatele CCM se depun in original sau in copie.
Ma refer la procesul verbal de alegere a reprezentantilor salariatilor, procese verbale sedinte, liste prezenta, imputerniciri, convocari, etc.

Multumesc!
Din cate cunosc in original .. dar e bine sa intrebati la ITM-ul unde vreti sa-l inregistrati.
Multumesc!