Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... 1. Scutirea de 3,75% (Pilon II - prezent) se aplica ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

1. Scutirea de 3,75% (Pilon II - prezent) se aplica doar pentru ...

1. Scutirea de 3,75% (Pilon II - prezent) se aplica doar pentru angajatii IT care au salarii lunare brute de pana in 10000 lei sau si pentru cei care au salarii peste 10000 lei brut/luna?
2. Isi pot exprima optiunea referitoare la participarea in continuare la Pilonul II numai cei din IT cu venituri mai mici de 10000 lei sau si cei cu venituri peste 10000 lei brut?
Vedeti acest articol
www.avocatnet.ro/articol_652...