Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua! Doresc să aflu, dacă la un chiriaș cu ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua! Doresc să aflu, dacă la un chiriaș cu viză de flotant valabilă, poate fii reziliată contractul de închiriere în cazul în care se dorește vânzarea apartamentului înainte de expirarea vizei de flotant?

Depinde foarte mult ce prevede si contractul de inchiriere.