Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua! Mi-a fost respins dosarul la jandarmerie ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua! Mi-a fost respins dosarul la jandarmerie deoarece ...

Bună ziua! Mi-a fost respins dosarul la jandarmerie deoarece am media la purtare mai mică de 9.00 respectiv 8,37. Mă puteți sfătui în legătură cu ce ar trebui să fac mai departe, dacă există vreo șansă pentru a putea merge mai departe în minister? Precizez ca am obținut de la diriginta o caracterizare unde specifica faptul ca nu am avut deloc un comportament neadecvat, și am avut media scăzută doar din cauza absentelor! Caracterizarea este semnată și de dirigintă și de director, având și ștampila!

IulianTmf a scris:

Bună ziua! Mi-a fost respins dosarul la jandarmerie deoarece am media la purtare mai mică de 9.00 respectiv 8,37. Mă puteți sfătui în legătură cu ce ar trebui să fac mai departe, dacă există vreo șansă pentru a putea merge mai departe în minister? Precizez ca am obținut de la diriginta o caracterizare unde specifica faptul ca nu am avut deloc un comportament neadecvat, și am avut media scăzută doar din cauza absentelor! Caracterizarea este semnată și de dirigintă și de director, având și ștampila!

V-aș ruga dacă știe cineva ce este de făcut să mă sfătuiască de urgență, deoarece perioada depunerii dosarelor se termină în curând!
Nu mai poti face nimic ca sa urmezi meseria asta. Orienteaza-te spre altceva.