Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Conform legii 296 din 2023 acordarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Conform legii 296 din 2023 acordarea indemnizației ...

Bună ziua. Conform legii 296 din 2023 acordarea indemnizației de hrana pentru salarii de pana la 8000 lei net .Raportarea se face la salariul net de 8000 cu indemnizatia de hrana sau fără ? Va mulțumesc anticipat
Raportarea se face la salariul net de 8000 fara iindemnizatia de hrana.
Buna seara.Va rog frumos sa ma ajutati sa argumentez cele spuse de dumneavoastra.Cum ca se acorda norma de hrana pana la 8000 lei ,excluzand norma de hrana.Multumesc !