avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 330 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, am o soc agricola infiintata in baza lg. ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, am o soc agricola infiintata in baza lg. 36, caen ...

Buna ziua, am o soc agricola infiintata in baza lg. 36, caen 0111, vand produsele catre alte societati si distribui c/ val dividende bani ori produse pt care se face factura, incasez doar subventii APIA, e necesar e-factura???Multumesc!

Alte discuții în legătură

Subventia in agricultura ContSters171772 ContSters171772 Va rog sa ma ajutati cu privire la subventia in agricultura pe anul 2010.Sunt acele sume la hectar platite prin APIA pentru infiintarea culturilor care la un ... (vezi toată discuția)
Impozit minim ptr.societati agricole Patru Mariana Patru Mariana Societatile agricole primesc periodic subventii pentru activitatea din agricultura (1 leu/litru motorina sau alte subventii). Potrivit art.18 din Codul fiscal ... (vezi toată discuția)
Teren mostenit lucrat ilegal de o firmă germană MonicaForneo MonicaForneo Bună ziua, As dori sa intreb unde pot denunța o firmă germană care lucrează un teren agricol care apartine mamei mele, dar pentru care societatea ... (vezi toată discuția)