Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Am actualizat datele personale ale administratorului
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Am actualizat datele personale ale administratorului

Buna seara,
Am actualizat datele personale ale administratorului la ONRC insa de acum nu știu ce să mai fac... Contabila îmi zice de o declarație a asociatului unic și de modificarea actului constitutiv al societății cu datele actualizate.
Cu actul constitutiv actualizat merg iar la ONRC sa l inregistrez? Nu am jurist cu care sa discut și sunt unic asociat și unic angajat al societății
Vă mulțumesc!
george-neagu, moderator
Buna ziua, aveti mai jos o lista cu toate documentele necesare. Daca nu va descurcati, mai bine apelati la un avocat care va poate ajuta cu redactarea si depunerea documentatiei la ONRC.

[ link extern ]
Vă mulțumesc
Deci după actualizarea datelor administratorului trebuie sa fac o alta depunere la ONRC a actului constitutiv actualizat?
Înțeleg bine nu?

Madalina Pascu a scris:

Buna ziua, aveti mai jos o lista cu toate documentele necesare. Daca nu va descurcati, mai bine apelati la un avocat care va poate ajuta cu redactarea si depunerea documentatiei la ONRC.

[ link extern ]