Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Se poate vinde un proiect finanțat prin PNRR?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Se poate vinde un proiect finanțat prin PNRR?

Buna ziua,

Se poate vinde un proiect finanțat prin programul PNRR, dar nu vanzarea de parti sociale, ci proiectul in sine sa fie cesionat?
george-neagu, moderator
Nu.