avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 835 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Buna seara,am și eu o întrebare. Care sunt materiile ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Buna seara,am și eu o întrebare. Care sunt materiile ce trebuiesc ...

Buna seara,am și eu o întrebare. Care sunt materiile ce trebuiesc aprofundate in vederea pregătirii pentru admitere la INM? Care ar fi cele mai utile cărți,culegeri ,etc. Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:58, 20 Noiembrie 2023
Vedeti aici
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere inm 20011 iuliacrissy iuliacrissy Buna ziua! As avea nevoie de niste informatii privind examenul de admitere in INM(Magsitaratura).Eu sunt din Cluj si am inteles ca difera un pic ceea ce cere ... (vezi toată discuția)
Carti cu grile pentru admitere inm alexdante alexdante am urmatoarea intrebare: exista carti care sa contina exemple de grile ce se vor da la examenul inm din toamna ? aveti idee mai exista si alte grile in afara ... (vezi toată discuția)
Admitere magistraturã august 2013 clara_vidori clara_vidori Si o luam de la inceput ... Mai e ceva timp, dar nu prea mult. Asa ca prima intrebare e: Dupa ce sa invatam? (vezi toată discuția)