Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Buna seara,am și eu o întrebare. Care sunt materiile ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Buna seara,am și eu o întrebare. Care sunt materiile ce trebuiesc ...

Buna seara,am și eu o întrebare. Care sunt materiile ce trebuiesc aprofundate in vederea pregătirii pentru admitere la INM? Care ar fi cele mai utile cărți,culegeri ,etc. Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.
Vedeti aici
[ link extern ]