avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua! Am un credit prima casa . Mai am de ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua! Am un credit prima casa . Mai am de restituit 146000lei ...

Buna ziua! Am un credit prima casa . Mai am de restituit 146000lei pe o perioada de 19 ani. Am aplicat pentru creditul family start, Credeti ca este o alegere buna ? A

Alte discuții în legătură

Buna ziua. am fost la cec sa accesez programul "family start" ... Mirela@17 Mirela@17 Buna ziua. Am fost la CEC sa accesez programul \"Family Start\" in vederea rambursarii anticipat a unui credit \"Prima casa\". Programul lor de simulare ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am depus cerere la cec bank pentru family start, acum ... Corina13D Corina13D Buna ziua, am depus cerere la cec bank pentru family start, acum m-au sunat si mi-au spus ca vor depune dosarul, dar pentru perioada de creditare de 5 ani, nu ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, acest tip de credit, family start, se poate accesa ... Ramona B. Ramona B. Bună ziua, Acest tip de credit, family start, se poate accesa și cu venituri din străinătate? De exemplu în cazul nostru doar soțul lucrează, eu sunt ... (vezi toată discuția)