Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua, am depus cerere la cec bank pentru family ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua, am depus cerere la cec bank pentru family start, acum ...

Buna ziua, am depus cerere la cec bank pentru family start, acum m-au sunat si mi-au spus ca vor depune dosarul, dar pentru perioada de creditare de 5 ani, nu 10 ani cum era in momentul cand am depus cerea. Este normal asa ceva ?
Condițiile bancare valabile sunt cele de la momentul depunerii dosarului.