Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua ! Cand poate fi accesat imprumutul de la ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua ! Cand poate fi accesat imprumutul de la banci din ...

Buna ziua !
Cand poate fi accesat imprumutul de la banci din programul Family Start ? Cei de la Cec Bank mi-au spus ca momentan nu au fonduri si nici nu stiu noile reguli . Multumesc !
Bună ziua,

Nu au fost actualizate încă normele de aplicare a programului FamilyStart. Termenul limită, conform legii nr. 224/2023, fiind 19.08.2023.

Cu privire la regulile pentru accesarea acestui program, a fost postat pe site un articol lămuritor: www.avocatnet.ro/articol_626... .