Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Vecinul constructor , cica specialist gaze-canal, in ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Vecinul constructor , cica specialist gaze-canal, in varsta , ...

Vecinul constructor , cica specialist gaze-canal, in varsta , de sub noi, dupa ani de denigrari, hartuiri, amenintari la adresa noastra , sub pretexte mincinoase , continua in fiecare noapte sa emane mirosuri chimice , in jur de 03:00am. Ne puteti recomanda un avocat? Vrem sa putem locui si respira in propriul apartament fara a fi puse in pericol sistematic de acest individ care a baricadat in dreptul portii blocului cu masina, pe care daca o misca de trei ori pe an , in fata geamului de la strada a tras doua randuri de tigle inlocuindu-le cu carton cu tepi metalici, vreo 8mp, a amplasat un dulap pe casa scarii la et.2 ( seamana a baricadare cai evacuare) , inainte de constituirea asociatiei, dar cel mai greu este cu mirosurile chimice din fiecare noapte de ani, Clar ne-a pus gand rau si strategiile folosite contra vecinelor le-a mai aplicat sigur pe unde o fi mai locuit in trecut.

Regulamentul forumului interzice sa facem recomandari nominale. Puteti accesa butonul "consultanti" si lua legatura cu avocatul dorit. Acesta, daca este disponibil, va poate reprezenta contracost.
Va puteti adresa baroului de avocati din orasul dvs.
Puteti sesiza DJSP in scris, cu nr. de inregistrare/ data pentru disconfortul creat.

POPA GHEORGHE a scris:

Regulamentul forumului interzice sa facem recomandari nominale. Puteti accesa butonul "consultanti" si lua legatura cu avocatul dorit. Acesta, daca este disponibil, va poate reprezenta contracost.
Va puteti adresa baroului de avocati din orasul dvs.
Puteti sesiza DJSP in scris, cu nr. de inregistrare/ data pentru disconfortul creat.

Multumesc, ma refeream nu nominal, dar avocat in ce domeniu de activitate?