Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... INTERSHIP
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

INTERSHIP

Intershipul se considera o forma de invatamantin cazul unei pensii de urmas?
adi46, utilizator
Intershipul nu este o forma de invatamant , in acceptiunea legii pensiilor .