Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua! Am cumparat anvelope pe persoana juridica ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua! Am cumparat anvelope pe persoana juridica de pe emag ...

Buna ziua! Am cumparat anvelope pe persoana juridica de pe emag care erau vandute de alta firma .
Au facturat produsele dar pe factura nu scrie nicaieri " Achitat cu card " sau ceva de genul .

Se poate folosi asa ? Sau trebuie modificata factura ?

Asa nu o pot deconta... Multumesc!
nu e necesar sa scrieti, aveti dovada platii cu cardul
aveti extrasul de cont