avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 745 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua! Am cumparat anvelope pe persoana juridica ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua! Am cumparat anvelope pe persoana juridica de pe emag ...

Buna ziua! Am cumparat anvelope pe persoana juridica de pe emag care erau vandute de alta firma .
Au facturat produsele dar pe factura nu scrie nicaieri " Achitat cu card " sau ceva de genul .

Se poate folosi asa ? Sau trebuie modificata factura ?

Asa nu o pot deconta... Multumesc!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 17:04, 23 Noiembrie 2023
nu e necesar sa scrieti, aveti dovada platii cu cardul
aveti extrasul de cont

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reclamatie emag loredanadumitrache loredanadumitrache Unde as putea face o plangere impotriva companiei EMAG, dat fiind faptul ca ofera carduri cadou care nu se pot folosi decat pentru achizitionarea anumitor ... (vezi toată discuția)
Plata din cont bancar neautorizata colyro colyro Buna seara Ma aflu in ipostaza in care nu stiu cum sa reactionez. In urma cu putin timp am cumparat produse de la emag cu cardul si pe unele le am ... (vezi toată discuția)
Plata card emitere bon fiscal? LazarAlinaMihaela LazarAlinaMihaela Buna ziua, am un coafor si am avut o \\\\\\"mica problema\\\\\\" cu un client. Practic domnul a achitat cu cardul acum o saptamana plata unor servicii care ... (vezi toată discuția)