Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara! Pot să devin asistentul social al mamei ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara! Pot să devin asistentul social al mamei mele? Mama ...

Bună seara!
Pot să devin asistentul social al mamei mele?
Mama are 75 de ani,iar eu am 53.
Vă mulțumesc!
Asistentul personal poate fi chiar una din rudele persoanei cu handicap sau poate fi un asistent personal profesionist.