Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... facultatea ca vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

facultatea ca vechime

sotul meu a inceput 3 facultatii ,nu le-a terminat una are 3 din5,a doua 4 din 5(a inghetat-o),a treia 3 din 5,si acum face una la id care o va termina.
Intrebarea mea este, din acesti toti anii pierduti se pune ceva la vechime,cat?
dar la cea care o va termina, dar e la id?(ultima)
restul au fost la zi.
Anii de master se pun? Daca te angajezi in timpul masterului, pierzi ce ai cumulat pana atunci sau doar perioada care se suprapune cu job-ul? Multumesc!