avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 896 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... facultatea ca vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

facultatea ca vechime

sotul meu a inceput 3 facultatii ,nu le-a terminat una are 3 din5,a doua 4 din 5(a inghetat-o),a treia 3 din 5,si acum face una la id care o va termina.
Intrebarea mea este, din acesti toti anii pierduti se pune ceva la vechime,cat?
dar la cea care o va termina, dar e la id?(ultima)
restul au fost la zi.
Cel mai recent răspuns: AndraMaria13 , utilizator 16:48, 15 Mai 2011
Anii de master se pun? Daca te angajezi in timpul masterului, pierzi ce ai cumulat pana atunci sau doar perioada care se suprapune cu job-ul? Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anii de facultate = ani la vechime anthynidiany anthynidiany Am terminat Facultatea de Istorie si daca voi reusi in vara sa intru la Academia de Politie o sa am posibilitatea de a termina o a doua facultate. La istorie ... (vezi toată discuția)
Studiile universitare si postuniversitare se considera vechime in munca la calculul somajului? panaxor panaxor Cine stie, va rog sa-mi spuna daca studiile universitare si postuniversitare se considera vechime in munca la calculul somajului? Pentru ca stiu ca proaspetii ... (vezi toată discuția)
Facultate + master la zi = vechime? petje petje 1 an de facultate se echivaleaza cu 1 an vechime? (vezi toată discuția)