Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ordonanta trenulet se aplica si salariatilor din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ordonanta trenulet se aplica si salariatilor din Constructii,daca ...

Ordonanta trenulet se aplica si salariatilor din Constructii,daca da cum poate proceda salariatul ,daca Patronul refuza aplicarea Ordonantei?
Ar trebui sa detaliati problema, altfel veti primi raspunsuri generale.