Forum Discuţii juridice Executare silită Îmi poate spune cineva ce pot face în cazul în care ...
Discuție deschisă în Executare silită

Îmi poate spune cineva ce pot face în cazul în care am 3 popriri ...

Îmi poate spune cineva ce pot face în cazul în care am 3 popriri pe salariu..iar angajatorul meu îmi oprește câte 1200 lei în fiecare luna ..la început a platit 5 luni de zile la ANAF ..defapt 4 ca într-una din cele 5 nu a platit deloc..dar banii mi i'a oprit...iar din august pana în prezent n'a mai platit nimic..și.mi'a oprit în fiecare luna bani..ce pot face
Plangere la politie.