avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 972 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Am avut un dosar civil care s-a finalizat cu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Am avut un dosar civil care s-a finalizat cu drept de apel ...

Buna! Am avut un dosar civil care s-a finalizat cu drept de apel 30 zile. S-a facut apel iar termenul de 30 zile s-a terminat si dosarul a plecat la tribunal. Dupa cate zile voi primi citatie ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:40, 8 Decembrie 2023
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Apel sentinta divort  Loredana Puscasu Loredana Puscasu Sentinta de divort a fost apelata de fostul sot la judecatorie, instanta a declinat competenta in favoarea tribunalului. A trecut aproape o luna si nu am ... (vezi toată discuția)
Buna. dupa cate zile de la primirea dosarului cu cererea de apel ... Mika T Mika T Buna. Dupa cate zile de la primirea dosarului cu cererea de apel tribunalul care trb. sa judece apelul trimite citatiile partilor din dosar. Multumesc. (vezi toată discuția)
Se poate părăsi țara in timpul urmăririi penale pt furt calificat la prima abatere? ContSters451644 ContSters451644 Se poate părăsi țara pentru perioade scurte de timp in timpul urmăririi penale pt furt calificat la prima abatere? Pe data de 10.12.2017 s-a întâmplat, ... (vezi toată discuția)