Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna! Am avut un dosar civil care s-a finalizat cu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna! Am avut un dosar civil care s-a finalizat cu drept de apel ...

Buna! Am avut un dosar civil care s-a finalizat cu drept de apel 30 zile. S-a facut apel iar termenul de 30 zile s-a terminat si dosarul a plecat la tribunal. Dupa cate zile voi primi citatie ?
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...