Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... pozitia mea, fata de aceste detectoare cu sau fara ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

pozitia mea, fata de aceste detectoare cu sau fara valva este................. ...

pozitia mea, fata de aceste detectoare cu sau fara valva este.................
Sa se afiseze la AVIZIER toate situatiile posibile vis a vis de aceste detectoare ca sa stim cum sa procedam cu ele si sa nu ne ia prin surprindere, sa nu stim cum sa actionam.
Nu sunt vreun specialist pe administratie nici nu ma pretind dar eu asa cred ca ar trebui procedat.Pana in prezent nu s-a facut nici o prezentare a acestor detectoare si cum sa procedam cu ele.
Nu va face nimeni nicio prezentare. Montajul detectoarelor se face in baza unui proiect intocmit de o firma autorizata. In proiect se trec detectoare potrivite pentru situatia din teren (numar de apartamente pe scara, expuse la risc de incendiu si/ sau explozie, loc de montaj, suprafata supravegeata, etc.).