Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cale de atac
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cale de atac

intr-un proces cu o societate comerciala am urmat calea de atac a recursului. Acesta mi-a fost respins de catre instantza, Tribunal, ca nefondat. Decizia fiind irevocabila. Ce cale de atac mai pot urma?
vrem mai multe detali despre proces
Nu cred ca mai are sens sa va consumati energia.
Doar daca aveti anumite motive se mai poate discuta.
Ce motive ati dori sa invocati daca ati deschide un proces?
In functie de motive veti stii daca aveti vreo sansa sau nu.

avocat Claudiu Lascoschi
daca firma este in lichidare, calitate sa recupereze unele creante o are lichidatorul si nu executorul..( nu fac insolventa??)
Nu vad ce legatura are insolventa in acest caz.
Cred ca ati incurcat topicul.
Vrea o cale extraordinara de atac se pare.