Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua.an primit decizia privind acordarea pensiei ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua.an primit decizia privind acordarea pensiei de invalididate ...

Buna ziua.am primit decizia privind acordarea pensiei de invalididate cod pensie N23
Cuantumul pensiei 107 lei
Total puncte 1.48665
Punctaj mediu anual 0,05990
Aferent indicelui de corectie. 0,01742
Intrebarea mea este daca atat e tot ce voi primi?? Doar 107lei??
MariBora, utilizator
Da, pensie doar atât veți primi, iar diferența până la 1125 va fi ajutor social de la stat.
Multumesc