Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Litigii de munca
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Litigii de munca

Buna ziua,

Am aflat de la colegii de munca ca sunt implicata intr-un proces in calitate de parat. Am cautat la tribunal si am gasit asta:
Şedinţe
Nu există informaţii.
Căi atac
Nu există informaţii.
Citare prin publicitate
Nu există informaţii.
Sectie: SECŢIA I CIVILĂ
Materie: Litigii de muncă
Obiect: acţiune în răspundere patrimonială
Stadiu procesual: Fond

Va rog sa-mi spuneti ce pot face in continuare. Multumesc.
Unde are sediul angajatorul dvs.?
O sa vi se comunice cererea de chemare în judecata însoțită de documentele anexate.Dupa comunicare mergeți la un av pt a vs redacta întâmpinarea sau chiar pt reprezentare în proces dacă este vorba de o suma mai mare..