Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura. Tribunalul își declina competenta in ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura. Tribunalul își declina competenta in favoarea unei ...

Procedura. Tribunalul își declina competenta in favoarea unei judecătorii. Tribunalul trimite dosarul la judecătoria respectiva sau reclamantul face altă cerere de chemare în judecată?
Dosarul este trimis de către Tribunal la judecatorua respectiva.O sa fiți citat..