Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cum pot verifica suspendarea permisului de conducere?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cum pot verifica suspendarea permisului de conducere?

Cum pot verifica suspendarea permis conducere
Politia - serviciul circulatie detine aceste informatii.
Nu știu pe ce perioada am permisul suspendat
De unde știți că aveți permisul suspendat ?

Cum pot sa verific permisul daca este suspendat sau pot circula cu el
Intrebati la politie daca nu ati primit niciun document de la politistul care v-a oprit.