Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In carnetul de munca am data de nastere gresita. In ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In carnetul de munca am data de nastere gresita. In locul datei ...

In carnetul de munca am data de nastere gresita.
In locul datei de nastere mi s-a trecut data de eliberare a certificatului de nastere. Intreprinderea care mi-a facut carnetul de munca nu mai exista. cum pot sa corectez gresala? Casa de pensii nu mi-a dat nici un raspuns.
iuliu pop, utilizator
Si cu ce va deranjeaza ? In prezent, rectificarea nu o mai poate face nimeni .